Nasza szkoła po raz kolejny  przystąpiła do  Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligi Czytelników. Głównym celem konkursu jest promocja czytelnictwa, w tym rodzinnego czytania.

„Wielka Liga Czytelników” to największy konkurs czytelniczy dla dzieci i młodzieży. To także ogólnopolska akcja czytania książek, w której wspólna przygoda z bohaterami literackimi, nie kończy się tuż po ostatniej stronie. Nasi uczestnicy mierzą się również z testem dotyczącym lektury. To zestaw zagadek, pytań i łamigłówek z różnych dziedzin. Za każdą przeczytaną książkę i rozwiązany test, nasi uczestnicy są zdobywcami jednej sprawności.

Aby wziąć udział w projekcie należy zgłosić się do szkolnego koordynatora. Więcej informacji na stronie internetowej  wielka-liga.pl.

Zachęcamy do zgłoszenia Państwa dziecka oraz wsparcia go w dążeniu do sukcesu.

Koordynatorzy konkursu:

Ewa Dudzińska