W dniu 23 stycznia w naszej szkole odbył się apel dla uczniów klas I- VIII, na którym podsumowano osiągnięcia uczniów w I semestrze. Podczas apelu zostały wręczone nagrody uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach szkolnych, brali udział w różnego rodzaju akcjach i zbiórkach oraz reprezentowali nasza szkołę w mieście, w powiecie, województwie i w Polsce.

Dyrektor szkoły Pan Bogumił Kupczyk wręczył puchar przechodni klasie, która uzyskała najwyższe wyniki w nauce w I semestrze. Klasą tą okazała się IV a, której średnia wyniosła 4,76, a frekwencja 96%. Wychowawcą klasy jest Pani Aleksandra Neumann. Zwycięskiej klasie gratulujemy.

            Następnie kilka cennych informacji na temat bezpiecznych ferii i cyberprzemocy przekazał aspirant sztabowy Łukasz Domżalski.

 

 

 

                                                                                         Marzanna Kłosowska