TEMAT CZYTELNIKÓW: 10 najczęściej zadawanych pytań o lato 2021 - Magazyn  Wakacje.pl

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy Uczniom by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się wspaniale na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wkrótce wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Rodzicom naszych Uczniów dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie różnych przedsięwzięć szkolnych, wsparcie i życzliwość, a także gotowość do współpracy. Życzymy, aby wakacje również dla Was były czasem beztroskiego wypoczynku.

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2