Wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Regionalnej

W naszej szkole w maju został zorganizowany  Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej pod patronatem Starostwa Powiatowego w Brodnicy. Głównym celem było popularyzowanie dorobku literackiego twórców ZIEMI MICHAŁOWSKIEJ i ZIEMI DOBRZYŃSKIEJ.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom, którzy profesjonalnie przygotowali swych uczniów.

Serdecznie zapraszamy  laureatów   i wyróżnionych recytatorów 11 maja 2021 r. o godzinie 12.00  po odbiór nagród i dyplomów do Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków.

Skład komisji konkursowej : Anna Bzowa, Justyna Prajs oraz Jolanta Teodorska.

A oto wyniki konkursu :

I KATEGORIA (uczniowie kl. IV- VI )

I miejsce -Zofia Radzicka (Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim)

II miejsce - Anna Sikorska(Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. 700 – lecia Brodnicy w Brodnicy)

III miejsce - Nina Owczarczyk(Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków)

Wyróżnienia :

1.      Oliwier Granica (Szkoła Podstawowa w Brzoziu)

2.     Wiktoria Kucach(Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków)

3.     Alicja Paluch(Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brodnicy im. Polskich Olimpijczyków).

4.     Tatiana Szymańska(Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. 700 – lecia Brodnicy w Brodnicy)

II KATEGORIA (uczniowie kl. VII – VIII)

I miejsce -     Filip Szymendera (Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku)

II miejsce -    Karolina Lewandowska (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy)