W związku z planowanym od 25 maja br. przywracaniem  zajęć  opiekuńczo-wychowawczych  dla uczniów klas I-III szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Brodnicy informujemy:

 

1.      Realizacja  podstawy programowej dla wszystkich uczniów klas I -III będzie odbywała się w dotychczasowej formie to znaczy z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość ( nauka zdalna).

 

2.      Uczniom klas I-III  zgłoszonym do szkoły przez rodziców zostanie zapewniona w szkole opieka w oparciu o procedury opracowane zgodnie z wytycznymi MEN i GIS.  

 

3.      Przypominamy, że pierwszeństwo w opiece mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych , realizujący zadania związane  z zapobieganiem,  przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz rodzice, którzy nie mogą połączyć pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem.  

 

4.      Zgłoszenia ucznia na zajęcia opiekuńcze należy dokonać do 18 maja 2020r.( poniedziałek)  do godz. 15.00 na niżej wskazane adresy szkół lub telefonicznie:

 

 

 

ZSP nr 2 -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 56 493 46 56