Szkolny Turniej Mini Piki Nożnej klas I-III ,, Jesień na hali – wiosna na boisku”

01.06.2022 odbyła się runda rewanżowa  Szkolne Turnieju Mini Piki Nożnej klas I-III ,, Jesień na hali – wiosna na boisku”.

Z okazji Dnia Dziecka  nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Szkolny Turniej Mini piłki Nożnej dla klas I-III  PN- Doskonalenie przyjęcia i podania piłki w biegu, strzał na bramkę- gra szkolna.,, Jesień na hali – wiosna na boisku”

Pierwsza część odbyła się 17.02.2022 w szkolnej  hali w trzech kategoriach wiekowych;

Klasa I,

Klasa II,

Klasa III

Runda rewanżowa miała odbyć się na boisku szkolnym, ale aura pokrzyżowała plany.

Rozgrywki ponownie odbyły się w hali.

Na początku rozgrywek odbyła się wspólna ,, rozgrzewka” i przystąpiono do rywalizacji.

Mecze były bardzo zacięte , a grający byli dopingowani przez kibiców poszczególnych klas ( okrzyki , transparenty).

Oto końcowa klasyfikacja w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I m klasa I A                  , I m klasa II C              ,        Im klasa III A

II m klasa I B                 , II m Klasa II A             ,        II m klasa III C

III m klasa I C                , III m klasa II B             ,       III m klasa III B

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez panią dyrektor szkoły Ewę Hekert;

Klasa I – Olaf Rutkowski

Klasa II – Filip Wensławski

Klasa III – Wiktor Malinowski

Jednocześnie wszyscy uczestnicy zawodów ( zawodnicy i kibice ) otrzymali słodki upominek ufundowany również przez panią dyrektor szkoły Ewę Hekert